Haagan Lämpiö – Nuoriso- ja kansalaistoiminnan talo

Haagan Lämpiö on nuoriso- ja kansalaistoiminnan talo Pohjois-Haagan ostarilla.

Voit tulla pelaamaan biljardia, pleikkaria, pingistä, pöytäfutista tai ihan vaan hengailemaan. Tai tule juttelemaan ohjaajille, niin keksitään yhdessä mielekästä tekemistä.  Meiltä löytyy pienryhmätiloja, jotka ovat varattavissa niin meidän kuin Varaamo-sivuston kautta. Talosta löytyy myös hyvin varusteltu keittiö sekä iso aulatila.

Hanki ilmainen jässäri!

Helsingin nuorisopalvelujen jäsenkortti on ilmainen VIP-passisi nuorisotilojen toimintaan, tapahtumiin ja harrastuksiin ympäri Helsinkiä. Jässäri, myönnetään kaikille helsinkiläisille 29 ikävuoteen asti ja sillä pääset mukaan menoon! Hanki Jässäri osoitteesta jassari.hel.fi

 

 

Käyntiosoite
Näyttelijäntie 14
00400 Helsinki
Postiosoite
PL 37403, 00099 Helsingin kaupunki

Henkilökunta

  • Emma Lankinen, Nuoriso-ohjaaja
    emma.lankinen@hel.fi
    0406683281
  • Angelica Lindberg, Nuoriso-ohjaaja
    angelica.lindberg@hel.fi
    0401842696
  • Kiki Holappa, Nuoriso-ohjaaja
    kiki.holappa@hel.fi
    0403504157
  • Anastasia "Ani" Kinnunen, Nuoriso-ohjaaja
    anastasia.kinnunen@hel.fi
    0403348048
  • Essi Junikka, Toiminnanjohtaja
    essi.junikka@hel.fi
    040 178 1420
  • Sami Lehto, Nuoriso-ohjaaja
    sami.lehto@hel.fi
    0403504157

Nuorisotalon puhelinnumero: 09 310 71700, 040 334 8019

Sähköposti: haagan.lampio@hel.fi

Aukioloajat

Haagan Lämpiön aukioloajat

Maanantai: 3.lk-6.lk klo 15-18,
7.lk-20-vuotiaat klo 15-20.30

Tiistai: Suljettu

Keskiviikko: 3.lk-6.lk klo 15-18,
7.lk-20-vuotiaat klo 15-20.30

Torstai: 3.lk-6.lk klo 15-18,
7.lk-20-vuotiaat klo 15-20.30

Perjantai: 3.lk-6.lk klo 15-18,
7.lk-20-vuotiaat klo 15-20.30

Lauantai: Suljettu

Sunnuntai: Suljettu

Haagan Lämpiö on suljettu 6.6.-7.8.

Ota meidän Instatili haltuun! @haaganlampio

 

Tulevat tapahtumat

Ei tulevia tapahtumia